تبلیغات
DJ SIYAVASH BND - همه چیز درباره دیجی حسین

DJ SIYAVASH BND

DJ SIYAVASH BND

DJ SIYAVASH BND

DJ SIYAVASH BND

DJ SIYAVASH BND
DJ SIYAVASH BND
ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
نویسندگان
آرشیو
ابر برچسب های سایت
تبلیغات
همه چیز درباره دیجی حسین
روزنامه اعتماد: این روزها فضای مجازی‌مان تلخ شده، مدام خبرهای تلخ را روی دیوارهای مجازی مرور می‌كنیم؛ خبرهایی كه نگران‌مان كرده یا حسی متناقض برایمان ایجاد می‌كنند. خبر قصاص یك جوان یا گذشت ولی دم از خون آن دیگری، نمی‌دانیم باید از این گذشت‌ها خوشحال باشیم یا برای وجود چنین برنامه‌های پر‌طرفدار و پر تماشاچی ناراحت. نمی‌دانیم خبرهای پشت دیوارهای بلند و سنگی را باور كنیم یا تكذیب بزرگ‌ترها را تكذیب. فضای مجازی‌مان مدتی است پر‌استرس‌تر و پر خبرتر شده. خبرهایی كه تلخی‌شان می‌چربد به تمام خوشی‌های بهاری‌مان و شاید در میان امواج سهمناكی كه هر از گاهی به سراغ اجتماع مجازی‌مان می‌آید به این فكر كنیم كه چقدر این اجتماع ناهنجار و افسار گسیخته شده، چقدر از كنترل خارج است و چقدر آلارم می‌دهد. هشدار‌هایی كه امروز از كنارشان راحت عبور می‌كنیم، شاید فردا گوش‌مان را بپیچانند و ما یادمان نیاید این بی‌توجهی سهل‌انگارانه را. اما در بین تمام این اتفاقات و تصاویر نگران‌كننده مدتی است كه نامی را بیشتر می‌شنویم. دی‌جی حسین فسنقری؛ كسی كه در تصاویری كه در اینترنت دست به دست می‌شود، با لبخندی بر لب سعی دارد تا مجلسی را كه نقش دی‌جی آن را دارد به بهترین شكل ممكن گرم كند. شبیه دی‌جی‌هایی كه تا به‌حال دیده‌ایم نیست، كت و شلوار براق به تن ندارد و موهایش روغن زده و مرتب نیست، تی‌شرت ساده‌یی به تن دارد و با حركات عجیبش سعی می‌كند شور مجلس را بیشتر كند. نظرات مردم در رابطه با كلیپ‌های حسین فسنقری بسیار متفاوت است، عده‌یی از اینكه توانسته‌اند چند دقیقه‌یی شاد شوند از ایشان تشكر می‌كنند و لقب استاد به او داده‌اند و كلیپ‌هایش را دست به دست می‌كنند و مشتاقانه منتظر رسیدن كلیپ‌های جدیدند و برخی هم با این سخن یك روزنامه هم‌عقیده‌اند كه: «پدیده فسنقری همان رویه تاریك جانور ترسناك ذهن جمعی ما است.» و برخی هم به طرفداران ایشان انتقاد دارند كه چرا اینقدر این پدیده را پر رنگ كرده‌اند. اما به هر حال واقعیت این است كه بر خلاف صفحات پر محتوایی كه در فیس‌بوك وجود دارد، صفحه هواداران حسین فسنقری توانسته در عرض دو هفته، نظر 100 هزار نفر را به خود جلب كند و ویدیو‌هایش بالغ بر60 هزار بازدید داشته است كه شاید بتوان گفت این هم به نوعی هشداری است كه از كنارش عبور می‌كنیم. همین مساله بهانه‌یی شد تا به سراغ او برویم و ببینیم این دی جی سبزواری كیست و چه می‌كند و نظرش در مورد این موج ایجاد شده چیست؟ ساده صحبت می‌كند،
ترجیع بند جملاتش «مردم» است. می‌گوید: «من عاشق كشورم هستم، عاشق مردمم هستم و ارادتمند تمام مردمی كه در این مدت به من لطف داشتند.» گپی مختصر و تلفنی با حسین فسنقری داشتیم، تا كمی بیشتر با این كپسول شادی آشنا شویم.
ساده و صمیمی با لهجه شیرین سبزواری‌اش به سوالات‌مان پاسخ داد.

ادامه گفتگو با دی جی حسین فسنقری

متولد چه سالی هستید؟

سال 61 در سبزوار به دنیا آمدم، در حال حاضر هم ساكن سبزوارم. چند سالی است كه ازدواج كرده‌ام و مهم‌ترین علاقه‌مندی‌ام هم موسیقی است.

موسیقی را از چه سنی شروع كردید؟

13سال است كه كار موسیقی می‌كنم، خیلی علاقه دارم به ساز و موسیقی، اگر به من یك ضرب هم بدهند می‌توانم با همان ساز یك مجلس را گرم كنم، از كودكی به موسیقی علاقه داشتم. كلا از شادی و خوشحالی لذت می‌برم.

در چه رشته‌یی تحصیل كرده‌اید؟

من لیسانس عمران از دانشگاه سبزوار دارم.

گفتید متاهلید، در مراسم ازدواج خودتان از دی جی‌ها راضی بودید؟

دوستانم به من لطف داشتند و مراسم را به شكل بسیار خوبی برگزار كردند، البته من خودم هم تا حدودی كنارشان بودم تا شادی بیشتری در مراسم باشد چون من فكر می‌كنم موسیقی آدم‌ها را به وجد می‌آورد. اینكه كسی یك میكروفن دستش بگیرد و پشت كیبورد بایستد و آهنگی بزند به تنهایی جوابگو نیست. من دوست دارم مردم به وجد بیایند و شاد باشند و نیرو بگیرند.

نخستین بار كی خبر‌دار شدید كه كلیپ‌تان را روی اینترنت منتشر كرده‌اند؟

تقریبا یك هفته پیش بود. من خودم صفحه شخصی ندارم در فیس‌بوك، این كلیپ را هوادارانم كه به من محبت داشتند روی اینترنت گذاشتند، آنقدر به من محبت دارند كه شرمنده می‌شوم از این برخورد و محبت مردم. من كلا اهل اینترنت نیستم. دوستان به من خبر دادند كه تصویر یكی از مجالس روی اینترنت است.

جالب‌ترین نكته‌یی كه در این صفحات فیس‌بوكی دیدید چی بود؟

من خودم صفحه شخصی ندارم این صفحات را هوادارانم زحمت كشیدند و ایجاد كردند. بهترین نكته این بود كه مردم از شادی و خنده حرف می‌زدند، می‌گفتند از دیدن این كلیپ شاد شدیم و خندیدیم. اینكه مردم روحیه خوب پیدا كردند و خوشحال شدند برای من بهترین چیز بود.

فكر می‌كنید چرا در این زمان كم اینقدر محبوب شدید؟

مردم ما به شادی علاقه دارند، دوست دارند بخندند، شاد باشند، من خودم معتقدم كه خوب است همیشه لب آدم‌ها پر از خنده باشد، شادی همه‌چیز را تضمین می‌كند، شما وقتی شاد هستید همه‌چیز كمك‌تان می‌كند كه یك زندگی بهتر و قشنگ‌تری داشته باشید.

به جز اجرای موسیقی در مجالس، شغل دیگری هم دارید؟


در كنار این كارهای دیگر هم انجام می‌دهم، پروژه‌های مرتبط با رشته تحصیلی‌ام هم اگر باشد با دوستان همكاری دارم. كار نقشه‌برداری و كارهای ساختمانی در حوزه عمران انجام می‌دهم اما چون به كار موسیقی علاقه دارم، پیگیر این حوزه هم هستم.

انتشار این كلیپ‌ها در اینترنت چقدر باعث شده كه كارتان رونق بگیرد؟

من قبل از این داستان هم مجلس‌های زیادی دعوت می‌شدم. چون در شهرمان شناخته شده هستم، حدود 13 سال است كه كار موسیقی می‌كنم، حتی برای اجرای برنامه در شهرهای دیگر مثل شیراز و اصفهان هم دعوت می‌شدم. حالا هم مردم تماس می‌گیرند و می‌گویند كه كلیپ جدید بگذارم در اینترنت، من می‌گویم من اصلا اهل اینترنت نیستم، فیس‌بوك ندارم كه بخواهم كلیپ جدید بفرستم.

صفحه هواداران فیس‌بوكی شما در عرض دو هفته حدود 100 هزار لایك داشته، نظر شما در این رابطه چیست؟ حرفی ندارید به این مردم بزنید؟

این از محبت مردم است. من گاهی از دیدن این‌همه محبت اشك در چشمم جمع می‌شود. در یك جمله كوتاه به مردم فقط می‌گویم همه تون رو دوست دارم و عاشق همه تون هستم.

چقدر خودتان را سانسور می‌كنید؟


تا حدی كه مردم بپسندند و خوشحال باشند و تا جایی كه مردم از من توقع دارند سعی می‌كنم شادشان كنم. سعی می‌كنم تا جایی كه امكان داردخودم باشم و در خدمت مردم، برای شاد شدن مردم.

چه آرزویی دارید؟

آرزوی من آرزوی مردم است، دوست دارم هموطنانم همیشه شاد باشند و بخندند.

در حوزه موسیقی دوست دارید كار مستقلی انجام دهید به عنوان خواننده؟

اگر در آینده فرصتش پیش بیاید چرا كه نه؟ البته تا به حال به‌طور جدی به این مساله فكر نكرده‌ام اما اگر فرصتی پیش بیاید قطعا استفاده می‌كنم.
منبع :مجله خبری سبک زندگی 
  • نظرات ()
    نویسنده :
    تاریخ ارسال پست: : یکشنبه 22 تیر 1393 ساعت: 01:18 ب.ظ
    آخرین ویرایش مطلب در تاریخ: یکشنبه 22 تیر 1393 ساعت: 01:19 ب.ظ
    داغ کن - کلوب دات کام
مشاهده ادامه مطلب
نظرات پست
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر